Firma Profili

Hanedan Palas
  • Düğün
  • Davet
  • Organizasyon

Hanedan Palas Düğün Salonları Bursa bölgesinde hizmet verip, sizlerin en güzel günlerinizde sizlere kaliteyi ve konforu vaat ediyor.

Hanedan Palas; Bursa Düğün Salonları firmaları arasında organizasyon ve davetlerde yüksek kalite standardını ilke edinmiştir. İşletmemizin faaliyet alanlarında bulunan düğün, nişan, kına, sünnet, toplantı, mevlit, kokteyl, davet, balo, konferans, konser vb… organizasyonlarda talep ve beklentileri en üst seviyede karşılayabilmek, unutulmaz anlarınıza ev sahipliği yapmak, eşsiz Osmanlı mimarisini teknolojik imkanları ile birleştiren;

Hanedan Palas’ta kusursuz hizmet ve farklı işletme anlayışı ile hayal ettiğiniz unutulmaz anlarınıza renk katmanın haklı gururunu yaşıyor.

Sizlerin istekleri ve önerilerileri doğrultusunda her geçen gün büyüyen HANEDAN PALAS, Sizleri Bekliyor

 

1500 m² alan
İki düğün salonu ile faaliyet gösteren işletmemizde düğün,nişan,kına,sünnet,kokteyl,mevlit,toplantı,lansman,konferans,konser gibi her türlü organizasyonunuza eşsiz çözümler sunmak için teknolojinin imkanlarını ve osmanlı mimarisini bir araya getirdik.

Profesyonel Kadro
Organizasyonların kusursuz olması adına güler yüzlü ve kişisel servis anlayışı ile çalışan, alanında profesyonel olan kadrolarımız sizin hayatınızın en unutulmaz anlarını gerek gıda gerekse teknoloji hizmetlerini en üst seviyede sunarak faaliyetlerini sürdürüyor.

Hizmet Unsurlarımız ve Standartları
Düğün salonu deyince hanımların ilk aklına gelen detay BAYAN KUAFÖRÜ yani gelin başı hizmetidir. İşletmemizin ismine gölge düşürmemek için en önem verdiğimiz hizmetimizden olan gelin saçı ve makyaj tasarımında Bursa’da gelin saçı dizaynı konusunda sektör oluşturmayı başarabilmiş ve her anlamda üst düzey işletme mantığı ile sistematik, profesyonel, kaliteli ve mutlak memnuniyet zihniyetiyle çalışan bu hizmeti sadece Hanedan Palas Düğün Sarayı için veren ŞİİR KUAFÖR ile gerçekleştirmekteyiz..

Canlı müzik
Bursa’ nın en profesyonel müzisyenleri ile çalışmalarını yürüten işletmemiz size istediğiniz bütçelere uygun; aynı zamanda şehrimizde ünlü bir çok sanatçı ile eşlik edecek grupların bir araya gelmesini de sağlayabiliyor. Standart olarak piyanist,yöresel müzik,dj,orkestra hizmeti de sunmaktayız.

Profesyonel Video ve Fotoğraf Çekimi
Değerli Müşterilerimizin en mutlu anlarında Hanedan Palas olarak Kaliteden ödün vermeden Düğün , Nişan , Kına , Sünnet , Davet ve Toplantı gibi Tüm
Organizasyonlarınızda Anlaşmalı Firmamız Şahin Albüm Fotoğrafçılık Kalitesiyle , Özel Anlarınız HD Kalitede ve Yüksek Çözünürlüklü Fotoğraf kalitesiyle  Siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.